about us
تاریخچه

درباره ما بیشتر بدانید

گروه  ما در سال 1398 با هدف تولید و فروش صابون های گیاهی شروع به کار کرد. با گذر زمان و به دنبال تحقیقات و بررسی های بازار، متوجه شدیم که مشتریان ما به دنبال محصولات دیگری نیز هستند. با توجه به این نیاز، تصمیم گرفتیم که محصولات دیگری مانند کرم ها، روغن های گیاهی و محصولات بهداشتی دیگر را به تولیدات خود اضافه کنیم.

با استفاده از مواد معدنی  و گیاهی با کیفیت بالا و با اعتماد به نفس به دست آورده شده، ما تلاش می کنیم تا نیازهای مشتریانمان را در زمینه های مختلف پوشش دهیم ، ما همیشه به دنبال بهبود و ارتقای کیفیت محصولاتمان هستیم. این هدف باعث می‌شود تا بتوانیم بهترین تجربه را به مشتریانمان ارائه دهیم و از تجربه خریدی خاص و لذت بخش برای آنها برای هر بار خرید، اطمینان حاصل کنیم. برای این منظور، تلاش می‌کنیم که همیشه در حال تحقیق، آزمایش و یادگیری باشیم تا بتوانیم محصولات بهتر و بیشتری را به شما عرضه کنیم. به این نکته اعتقاد داریم که تحقیق و یادگیری مداوم، اساس موفقیت در تولید محصولات با کیفیت و جذاب است.

اهداف

با اهدف ما آشنا شوید

ما با افتخار  تولید کننده  و ارائه دهنده محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی  هستیم که کاملا سازگار با محیط زیست هستند. محصولات ما با استفاده از مواد اولیه گیاهی و با کیفیت  ،  طبیعی و  بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده و شیمیایی ساخته می شوند.

محصولات ما شامل انواع کرم‌های صورت و بدن ، روغن‌های گیاهی ، صابون‌های گیاهی ، محصولات پوستی و بهداشتی، محصولات مراقبت از مو، محصولات 100 درصد ارگانیک و … می باشد که به سلامت و زیبایی پوست شما کمک کنند.

هدف اصلی ما در آینده  با بهره‌گیری از بازخوردهای مشتریان اول  روی رفع نیازهای مشتریان و تامین رضایت آن‌هاست و دوم  افزایش کیفیت و تعداد محصولاتی است که ارائه می‌دهیم. با تلاش در راستای بهبود فرآیند تولید و بهبود کیفیت مواد اولیه، قصد داریم تا بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی را با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه دهیم.تا بتوانیم به جایگاهی تبدیل شویم که هر آنچه برای سلامت  پوست و موی خود نیاز دارید را تامین کنیم.