مقالات

خواص روغن جوانه گندم براي سينه برای افزایش سایز طبیعی

خواص روغن جوانه گندم براي سينه

خواص روغن جوانه گندم براي سینه شگفت‌انگیز است. این روغن به خاطر داشتن اسیدهای چرب ضروری، می‌تواند گردش خون را در پوست ناحیه سینه افزایش دهد. گردش خون نیز باعث رسیدن مواد مغذی و اکسیژن بیشتر به سینه‌ها شده و به آن‌ها حجم می‌دهد. حالا اگر می‌خواهید بدانید روغن جوانه گندم چیست و چگونه به بزرگ شدن سینه‌ها کمک می‌کند، چند دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 

فهرست مطالب

روغن جوانه گندم چیست؟

این روزها تعداد افرادی که به دنبال محصولات طبیعی می‌گردند تا با استفاده از آن‌ها سلامت پوست و موهای خود را بهبود ببخشند، زیاد شده است. احتمالاً شما هم در بین اطرافیانتان، افرادی را دیده‌اید که از روغن‌های گیاهی برای ماساژ پوست استفاده می‌کنند و بیشتر تمایل به محصولات ارگانیک و طبیعی دارند. در بین روغن‌های گیاهی روغن جوانه گندم به خاطر خاصیت ترمیم کنندگی و جوان‌سازی خود شهرت بسیاری پیدا کرده است. اما خواص روغن جوانه گندم براي سینه چیست و چگونه تهیه می‌شود؟

روغن جوانه گندم از جوانه‌های رشد کرده دانه گندم تهیه می‌شود و زرد رنگ است. این روغن گاهی اوقات به رنگ قهوه‌ای هم در بازار موجود است و بوی آن شبیه بوی آجیل است. وقتی که جوانه‌های گندم به اندازه ۱ تا ۳ سانت رشد می‌کنند با استفاده از روش‌های صنعتی و سنتی مختلف از آن‌ها روغنی استخراج می‌شود که حاوی تمام مواد مغذی دانه است. همان‌طور که این جوانه می‌تواند باعث رشد یک گیاه جدید شود. خواص بی‌نظیری هم برای پوست و موی انسان دارد. این روغن یک حجم دهنده طبیعی است و می‌توان برای افزایش سایز طبیعی در بعضی نقاط بدن از آن استفاده نمود.

خواص روغن جوانه گندم براي سينه

روغن جوانه گندم دارای ۲۳ ماده مغذی است که همگی در مغز دانه گندم قرار دارند و پس از رشد جوانه به آن منتقل می‌شوند. از جمله این مواد مغذی می‌توان به ترکیبات زیر اشاره کرد.

 • ویتامین‌های گروه B
 • پروتئین
 • اسیدهای چرب امگا 3
 • لسیتین
 • آهن
 • کلسیم

این مواد علاوه بر اینکه موجب تقویت و ترمیم پوست می‌شوند، خاصیت مرطوب کنندگی دارند و باعث افزایش جریان خون در پوست می‌شوند. روغن جوانه گندم باعث شادابی، درخشانی و سلامت پوست شده و می‌تواند از مشکلات پوستی جلوگیری کند. هرچه روغن‌های تهیه شده از جوانه گندم خلوص بالاتری داشته باشند و بیشتر تصفیه شده باشند، حاوی مواد مغذی کمتری هستند. بنابراین هنگام تهیه و خرید روغن جوانه گندم از طریق فروشگاه‌های معتبر اقدام کنید.

 

قیمت و خرید روغن جوانه گندم

 

روغن جوانه گندم چگونه به بزرگ شدن سینه‌ها کمک می‌کند؟

حالا که دیگر می‌دانید روغن جوانه گندم چیست، بهتر است به سراغ موضوع اصلی بحث یعنی خواص روغن جوانه گندم براي سینه برویم. روغن جوانه گندم دارای مقادیر زیادی از ویتامین E است. این ویتامین برای پوست لازم است و به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی می‌تواند گردش خون را در پوست بهبود ببخشد. هرچه گردش خون در سطح پوست بیشتر باشد. پوست جوان‌تر به نظر می‌رسد و خاصیت ارتجاعی بیشتری دارد. بنابراین اگر از شل شدن پوست سینه خود ناراحت هستید، می‌توانید خیلی راحت با ماساژ دادن روغن جوانه گندم، پوست اطراف سینه را آب‌رسانی کنید و باعث افزایش خاصیت ارتجاعی آن شوید.

 آب‌رسانی به پوست سینه باعث سفت شدن پوست و بافت این ناحیه می‌شود. وقتی که مواد مغذی و اکسیژن به اندازه کافی به پوست سینه برسد به صورت طبیعی حجم و سایز آن هم افزایش پیدا می‌کند. روغن جوانه گندم ویتامین A هم دارد. ویتامین A به سفت شدن بافت سینه کمک می‌کند و اگر روزانه به مدت ۱۰ دقیقه این روغن را روی سینه‌ها ماساژ دهید، شاهد افزایش حجم و سایز سینه خواهید بود.

آموزش ماساژ سینه با روغن جوانه گندم

یکی از بهترین روغن ‌های ماساژ برای انواع پوست روغن جوانه گندم است که موجب تقویت، آب‌رسانی و درخشانی پوست می‌شود. اما یکی از خواص این روغن افزایش سایز طبیعی سینه است. برای آموزش ماساژ سینه با روغن جوانه گندم روش‌های گوناگونی وجود دارد. اما در همه این روش‌ها باید ابتدا پوست سینه را تمیز کنید و ماساژ را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ادامه دهید.

خواص روغن جوانه گندم براي سينه

اگر در طول روز فرصت انجام این کار را دارید، می‌توانید ساعت خاصی از روز را به ماساژ سینه با روغن جوانه گندم اختصاص دهید. اما اگر شب‌ها می‌توانید این کار را انجام دهید، بهتر است بعد از تمیز کردن پوست سینه‌ها به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه مقدار مناسبی از روغن جوانه را روی پوست سینه بریزید و به صورت دورانی و رفت و برگشتی پوست این ناحیه را ماساژ دهید. دقت کنید که باید به صورت مداوم این کار را انجام دهید. اگر بتوانید در یک ماه روزانه سه بار و هر بار هم ۱۰ دقیقه سینه پوست سینه را با این روغن ماساژ دهید، می‌توانید خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود برسید. بهتر است به نکات زیر برای ماساژ سینه با روغن جوانه گندم دقت کنید.

 • بعد از ریختن چند قطره از روغن روی سینه ماساژ را به آرامی از نوک سینه‌ها شروع کنید. به صورت دورانی به بافت سینه فشار ملایمی وارد کنید. سپس به طرف بافت دور سینه بروید و این ضربات آهسته و ملایم را ادامه دهید.
 • در مرحله دوم باید پوست سینه را با حرکات رو به بالا و فشار ماساژ دهید. این‌طوری پوست سینه را به آرامی ماساژ می‌دهید و به نوعی پوست را لیفت می کنید.
 • این ماساژ می‌تواند در جهت عقربه‌های ساعت و در مرحله بعدی در خلاف جهت باشد.
 • بهتر است با حرکات آرام این کار را انجام دهید که باعث آسیب دیدن بافت سینه نشوید.
 •  

حتما بخوانید : بهترین روغن های ماساژ برای انواع پوست

 

سایر گیاهان و روغن ‌هایی که می ‌توان از آن ها در کنار روغن جوانه گندم استفاده کرد؟

اگرچه خواص روغن جوانه گندم براي سینه بر هیچکس پوشیده نیست، اما بعضی دیگر از روغن‌های گیاهی هم هستند که می‌توان برای افزایش حجم سینه از آن ها استفاده کرد. این روغن‌های گیاهی هم دارای خواص بی‌نظیری هستند. از جمله معروف‌ترین و بهترین روغن‌های موجود در بازار که می‌توان از آن ها برای افزایش حجم و سایز سینه استفاده نمود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

روغن آرگان

روغن آرگان به خاطر داشتن خاصیت تقویت کنندگی و نرم کنندگی پوست توسط خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روغن خاصیت آب‌رسانی دارد و افزایش افرادی که دارای پوسته خشک و ترک خورده هستند، معمولاً روغن آرگان را در روتین پوستی خود قرار می‌دهند. اما خاصیت شگفت‌انگیز دیگری که دارد، کمک به افزایش حجم سینه‌ها است.

 

روغن زیتون

روغن زیتون نیز یکی دیگر از روغن‌های گیاهی است که می‌توانید با ماساژ دادن آن به صورت دایره‌ای و روزانه، حجم سینه‌ها را افزایش دهید. البته بهتر است روغن زیتون ریزی دو بار استفاده شود تا نتیجه بهتری به دست بیاورید.

خواص روغن جوانه گندم براي سينه

روغن میخک

روغن میخک در کنار روغن‌های گیاهی دیگر برای سلامت پوست استفاده می‌شود. اگر روزی دو بار و به مدت ۱۰ دقیقه پوست سینه‌ها را با روغن میخک ماساژ دهید، می‌توانید شاهد خواص آن باشید و افزایش حجم و سایز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تجربه کنید.

 

روغن خراطین

روغن خراطین روغن گیاهی نیست و از نوعی کرم به دست می‌آید. اما به دلیل خواص کلاژن‌سازی و دارا بودن مواد مغذی مانند امگا ۳ و امگا ۶ برای افزایش حجم و بافت نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. خانم‌هایی که دارای سینه‌های کوچک هستند می‌توانند روغن خراطین را روزانه ۱۵ دقیقه روی سینه‌ها ماساژ دهند و بعد از ۱۵ دقیقه حتماً دوش بگیرند. این روغن توسط بسیاری از افراد استفاده شده و نتیجه خوبی هم داشته است.

 

روغن نارگیل

اگر درباره روغن نارگیل و خواص بی‌نظیر آن برای پوست و مو اطلاعاتی داشته باشید، احتمالاً می‌دانید که ماساژ سینه‌ها با روغن نارگیل می‌تواند باعث سفتی پوست سینه شده و حجم آن را نیز افزایش دهد. می‌توانید از روغن نارگیل هم در طول روز استفاده کنید و پس از ماساژ دادن پوست سینه به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه، دوش بگیرید.

 

روغن کنجد

در میان روغن‌های گیاهی یک روغن دیگر هم می‌تواند با تقویت کردن عضلات سینه، باعث بزرگ‌تر شدن آن ها شود. البته توصیه می‌شود روغن کنجد را ابتدا به مقدار خیلی کمی گرم کنید و سپس پوست سینه را به صورت دایره‌ای ماساژ دهید. بهتر است بعد از دوش گرفتن از لباس‌های تنگ استفاده نکنید.

 

روغن بادام

روغن بادام هم می‌تواند باعث رشد بیشتر سلول‌های پستان شده و جریان خون را در این اندام خانم‌ها افزایش دهد. می‌توانید روغن بادام هم را هم روزانه ۸ دقیقه به صورت دورانی روی سینه‌ها ماساژ دهید و بعد از آن حمام کنید. روغن بادام اگر روزی دو بار مورد استفاده قرار بگیرد، نتیجه سریع‌تری می‌دهد.

روغن جوانه گندم و پوست چرب

افرادی که دارای پوست چرب هستند، معمولاً هنگام استفاده از روغن‌های گیاهی دچار تردید می‌شوند و می‌خواهند بدانند که چگونه می‌توان برای پوست چرب از روغن استفاده کرد و انتظار نتایج شگفت‌انگیز را داشت؟

خوبی روغن جوانه گندم این است که خیلی راحت توسط پوست‌های چرب جذب می‌شود و این نوع از پوست‌ها را آب‌رسانی می‌کند. بنابراین اگر پوست چرب دارید، نگران نباشید. شما هم می‌توانید از روغن جوانه گندم استفاده کنید و خواص بی‌نظیر آن را تجربه کنید. درست است که روغن جوانه گندم برای پوست‌های خشک و ترک خورده و افرادی که مستعد بیماری‌های پوستی هستند، توصیه می‌شود. اما افرادی هم که پوست چرب دارند با خیال راحت می‌توانند از این روغن استفاده کنند و نگران برق افتادن پوستشان نباشند. زیرا این روغن خیلی خوب جذب می‌شود و فقط باعث جوان‌سازی، آب‌رسانی پوست و بهبود خون‌رسانی به پوست می‌شود.

برای مشاوره رایگان تماس بگیریدمشاوره تخصصی

سایر خواص استفاده از روغن گندم

خواص روغن جوانه گندم براي سینه موضوع اصلی بحث ما بود. اما این روغن خواص دیگری هم دارد که به خاطر داشتن ترکیبات مفید زیر است.

 • پالمیتیک اسید
 • اولئیک اسید
 • اسیدهای چرب امگا ۶
 • اسکوالن
 • ویتامین k
 • ویتامین E
 • فیتو استرول
 • لسیتین
 • اکتاکوزانول
 • پولی کوزانول

سایر خواص استفاده از روغن گندم عبارتند از:

 

چاقی صورت

با ماساژ پوست صورت با استفاده از روغن جوانه گندم، می‌توانید باعث افزایش حجم و چاقی صورت شوید.

 

جوان‌سازی پوست دور چشم

پوست دور چشم خیلی زود دچار چین و چروک می‌شود. بنابراین می‌توانید با استفاده از روغن جوانه گندم و ماساژ دادن، پوست اطراف چشم را سفت‌تر کنید و باعث تحریک تولید کلاژن در این ناحیه شوید.

خواص روغن جوانه گندم براي سينه

رفع مشکلات پوستی

بسیاری از افراد دچار بیماری‌هایی مانند پسوریازیس، اگزما درماتیت و التهاب‌های پوستی هستند. روغن جوانه گندم می‌تواند با آب‌رسانی عمیق لایه‌های پوستی به درمان و جلوگیری از این بیماری‌ها کمک کند.

 

مفید برای مو روغن

جوانه گندم برای مو بسیار مفید است و باعث تقویت موها شده، از ریزش آن‌ها جلوگیری می‌کند و باعث جلوگیری از شوره سر می‌شود. این روغن با افزایش خون‌رسانی و اکسیژن رسانی، باعث تقویت پیاز مو می‌شود.

 

جلوگیری از لکه پوستی

اگر لک های پوستی دارید، می‌توانید از روغن جوانه گندم برای رفع تیرگی پوست استفاده کنید و پوستی شاداب و درخشان داشته باشید.

 

جلوگیری از چین و چروک

در بخش‌های قبل اشاره کردیم که روغن جوانه گندم باعث کلاژن سازی، آب‌رسانی و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می‌شود. بنابراین از چین و چروک جلوگیری می‌کند.

 

خواص روغن جوانه گندم براي سينه

 

جلوگیری از جوش‌های پوستی

افرادی که دوران بلوغ خود را سپری می‌کنند، معمولاً به خاطر داشتن جوش‌های متعدد ناراحت هستند. این افراد می‌توانند از خواص ضد التهابی روغن جوانه گندم استفاده کنند و با بستن منافذ پوستی، مواد مغذی را به پوست خود برسانند. به این صورت چربی طبیعی پوست آن ها تنظیم شده و دیگر جوش نمی‌زنند.

 

عوارض جانبی و مضرات روغن جوانه گندم

فواید روغن جوانه گندم بسیار هستند. اما این روغن می‌تواند برای بعضی از افراد نیز ایجاد حساسیت کند و عوارضی را برای آن ها به همراه داشته باشد. افرادی که بدن آن ها به گلوتن حساسیت دارد، نمی‌توانند از مکمل‌های جوانه گندم استفاده کنند. بعضی از افراد هم هستند که عوارض جانبی بسیار خفیفی مانند موارد زیر را هنگام استفاده از روغن جوانه گندم نشان می‌دهند.

 • تهوع
 • اسهال
 • سرگیجه

 

کلام پایانی

در این مقاله درباره خواص روغن جوانه گندم براي سینه و سایر خواص این روغن گیاهی صحبت کردیم. درصورتی‌که قصد خرید این محصول را دارید و به دنبال یک فروشگاه معتبر می‌گردید، می‌توانید به فروشگاه آنلاین سی تو مراجعه کنید و این محصول با کیفیت را به صورت آنلاین سفارش دهید. چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری برای آشنایی با این محصول دارید، می‌توانید ابتدا با کارشناسان ما صحبت کنید

برای مشاوره رایگان تماس بگیریدتماس بگیرید 0920059677

دیدگاهتان را بنویسید